APEM Q22P1BXXR24E
Led Indicator Sealed 22MM Metal Prominent Black Chrome Fixed Red 24VDC Solder
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ7年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
説明
Single Color LED, High Efficiency Red, Diffused
22mm prominent black bezel IP67 sealed RED 24V
LED PNL IND RED DIFF 18MM QUICK
APEM 22 mm Fixed Red panel mount LED with Black Chrome Prominent Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 24 VDC .
Panel Mount Indicator, Led, 22Mm, Red, 5.7V; Led Color:Red; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:22Mm; Forward Current If:40Ma; Luminous Intensity:80Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Forward Voltage:5.7V; Supply Voltage:24V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q22P1BXXR24E