APEM Q22P1BXXR220E
Single Color LED, High Efficiency Red, Diffused
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
-4.76%
説明
APEM Q22P1BXXR220E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 22MM
APEM Q22P1BXXR220E LED Indicator Light Red 230V AC
LED Indicator 22mm Prominent 220VAC IP67
LED PNL IND RED DIF 16.75MM SLDR