APEM Q22P1BXXG220E
APEM Q22P1BXXG220E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 22MM
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ7年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.99%
サプライチェーン
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2019-03-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Single Color LED, Green, Diffused
APEM Q22P1BXXG220E LED Indicator Light Green 230V AC
LED Indicator 22mm Prominent 220VAC IP67
LED PNL IND GRN DIF 16.75MM SLDR