APEM Q22F1CXXG220E
APEM Q22F1CXXG220E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 22MM
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ7年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-12.50%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Single Color LED, Green, Diffused
APEM Q22F1CXXG220E LED Indicator Light Green 230V AC
LED Indicator 22mm Flush 220VAC IP67
LED PNL IND GRN DIF 16.75MM SLDR