APEM Q19P1BXXG24AE
APEM Q19P1BXXG24AE Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 19MM
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ9年前
Master Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-3.13%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Single Color LED, Green, Diffused
LED Indicator 19mm Prominent 24VAC/DC IP
LED PNL IND GREEN DIFF 10MM SLDR