APEM Q16P1GXXY220E
APEM Q16P1GXXY220E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 16MM
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet8ページ6年前
Electro Sonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
APEM Q16P1GXXY220E Q Series LED Indicator Light Yellow 230V AC
Single Color LED, Yellow, Diffused
LED Indicator 16mm Prominent 220VAC IP67
LED PNL IND YLW DIFF 10MM SLDR