APEM Q16P1BXXW24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 350mcd Automotive 2-Pin
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet8ページ6年前
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 150mcd Automotive 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 1000mcd Automotive 2-Pin
LED signal light, 24 V (DC), white, 150 mcd, Mounting Ø 16 mm, pitch 1.25 mm, LED number: 1
説明
LED INDICATOR SEALED 16MM METAL PROMINENT BLK CHROME FIXED WHITE 24VDC SOLDER
Single Color LED, White, Diffused
LED Indicator 16mm Prominent 24VDC IP67
16mm prominent black bezel IP67 sealed WHITE 24V
LED PNL IND WHT DIFF 10MM QUICK
Panel Mount Indicator, Led, 16Mm, White, 3.2V; Led Color:White; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:16Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:350Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Forward Voltage:3.2V; Supply Voltage:24V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q16P1BXXW24E