APEM Q14P5BXXW12E
Led Indicator Sealed 14MM Prominent Blk Chrome Fixed Hyper Wht 12VDC Epoxy Wires
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Led Indicator 14Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P5BXXW12E
APEM LED Indicator 14mm Prominent Black White 12VDC IP67
Single Color LED, White, Diffused
LED PNL IND WHITE DIFF 10MM LDS