APEM Q14P3BXXHG110E
Single Color LED, Hyper Bright Green, Diffused
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ6年前
Electro Sonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2016-02-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Led Indicator 14Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P3BXXHG110E
LED Indicator 14mm Prominent Black bez GREEN 110VAC IP67
14MM PROMINENT BLACK LED WIRES, GRN 110V
LED PNL IND GREEN DIFF 10MM LDS
LED PMI PROMINENT 110VAC GREEN