APEM Q14P1CXXW220E
APEM Q14P1CXXW220E 14mm LED Panel Indicator White 220V AC Prominent Chrome Bezel
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ6年前
Electro Sonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.96%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
APEM Q14P1CXXW220E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 14MM
Single Color LED, White, Diffused
LED Indicator 14mm Prominent 220VAC IP67
LED PNL IND WHITE DIFF 10MM SLDR