APEM Q14P1CXXHG24E
Led Indicator Sealed 14MM Prominent Bright Chrome Fixed Hyper Green 24VDC Solder
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet7ページ8年前
Datasheet4ページ10年前
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Farnell
在庫履歴
3か月間の傾向:
-9.70%
説明
Led Indicator, Panel, 14Mm, Green, 24V; Led Colour:Green; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:2.2Cd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q14 Series; Svhc:No Svhc Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P1CXXHG24E