APEM Q14P1BXXHG12E
Led Pnl Ind Green Diff 10MM Sldr
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet4ページ10年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-90.00%
説明
14MM PRO BLACK HB GRN 12V SLD
Prom HyGrn 12VAC IP67
LED INDICATOR 14MM
Led Indicator, Panel, 14Mm, Green, 12V; Led Color:Green; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:2.2Cd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q14 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P1BXXHG12E