APEM Q14P1BXXG12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 60mcd Automotive 2-Pin
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ6年前
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
-1.63%
サプライチェーン
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
INDICATOR PMNT,14MM MOUNT SIZE, GREEN LED, SOLDER TAB TERM,10 MM LAMP SIZE,12VDC
Single Color LED, Green, Diffused
LED Indicator 14mm Prominent 12VDC IP67
14mm prominent black bezel IP67 sealed GREEN 12V
LED PNL IND GRN DIFF 10MM QUICK
Led Panel Indicator, 14Mm, Grn, 12Vdc; Led Color:Green; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:60Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q14 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P1BXXG12E