APEM Q14F5CXXHR12E
Led Panel Indicator, Red, 14Mm, 12Vdc Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F5CXXHR12E
データシート & ドキュメント
Newark
3か月間の傾向:
-4.25%
説明
LED INDICATOR SEALED 14MM FLUSH BRIGHT CHROME FIXED HB RED 12VDC EPOXY WIRES
APEM Q14F5CXXHR12E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 14MM
LED Indicator 14mm FlushChrome HyperRed
LED PNL IND RED DIFF 16MM LEADS