APEM Q14F3BXXHG110E
Single Color LED, Hyper Bright Green, Diffused
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ6年前
Electro Sonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Led Indicator 14Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F3BXXHG110E
14mm Flush Black bez LED Ind wires GREEN 110VAC IP67
LED PNL IND GREEN DIFF 10MM LDS
14MM FLU BLACK GB GRN 110V SLD