APEM Q14F1CXXSR220E
Single Color LED, Super Bright High Effieciency Red, Water Clear
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ6年前
Electro Sonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
-100%
サプライチェーン
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 2000mcd 2-Pin
Led Indicator 14Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F1CXXSR220E
LED Indicator 14mm Flush 220VAC IP67
LED PNL IND RED CLEAR 10MM SLDR