APEM Q14F1CXXG220E
APEM Q14F1CXXG220E 14mm LED Panel Indicator Green 220V AC Flush Chrome Bezel
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ6年前
Electro Sonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
-10.95%
サプライチェーン
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
APEM Q14F1CXXG220E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 14MM
Single Color LED, Green, Diffused
LED Indicator 14mm Flush 220VAC IP67
LED PNL IND GREEN DIFF 10MM SLDR
Forward Current (If) mA = 3 / Luminous Intensity mcd = 5 / Operating Voltage Max. V = 220 / Termination Type = Solder Lug / Faston 2.8 x 0.8 mm / AC or DC Operation = AC / IP / NEMA Rating = IP67 / Mounting Hole Diameter mm = 14 / Illumination Type = Fixed / LED Colour = Green