APEM Q14F1BXXW24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 150mcd Automotive 2-Pin
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ6年前
Master Electronics
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
サプライチェーン
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
LED INDICATOR SEALED 14MM FLUSH BLACK CHROME FIXED WHITE 24VC SOLDER
Single Color LED, White, Diffused
14mm flush black bezel IP67 sealed WHITE 24V
LED PNL IND WHT DIFF 10MM QUICK
Panel Mount Indicator, Led, 14Mm, White, 3.2V; Led Color:White; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:20Mcd; Forward Voltage:3.2V; Supply Voltage:24V; Viewing Angle:100° Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F1BXXW24E