APEM Q14F1BXXHR24E
Led Indicator Sealed 14MM Flush Black Chrome Fixed Hyper Red 24VDC Solder
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet7ページ7年前
Datasheet5ページ9年前
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
説明
Led Indicator 14Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F1BXXHR24E
LED PNL IND RED DIFF 10MM QUICK
14MM FLSH BLK CHRM HYP RED 24VDC