APEM Q14F1BXXHR02E
LED Indicator 14mm Flush Black Chrome, Hyper Red 2VDC (no resistor) IP67
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet7ページ7年前
Datasheet5ページ9年前
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
+1.08%
説明
Led Indicator 14Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F1BXXHR02E
LED PNL IND RED DIFF 10MM QUICK
14MM FLSH BLK CHRM HYPR RED 2VDC