APEM Q14F1BXXHG24E
LED Indicator 14mm Flush Black Chrome, Hyper Green 24 VDC LED INDICATOR, IP67
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet7ページ7年前
Datasheet5ページ9年前
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
-18.57%
説明
Led Indicator 14Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F1BXXHG24E
LED PNL IND GRN DIFF 10MM QUICK
LED PANEL INDICATOR GREEN 24VDC