APEM Q12P1CXXSB24E
Single Color LED, Super Bright Blue, Water Clear
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ16年前
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
APEM Q12P1CXXSB24E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 12MM
LED Indicator 12mm Prominent SB 24VDC IP
LED PNL IND BLUE CLEAR 8MM SLDR
Led Indicator, Panel, 12Mm, Blue, 24V; Led Colour:Blue; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:12Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:1.5Cd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q12 Series; Svhc:No Svhc (1 Rohs Compliant: Yes |Apem Q12P1CXXSB24E