APEM Q12P1CXXHR24E
LED Indicator 12mm Prominent HR 24VDC IP
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Farnell
Datasheet7ページ8年前
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
-44.85%
説明
LED PNL IND RED DIFF 8MM SLDR
2.2V , 8mm*8mm*8mm
Panel Indicator, 12Mm, Red, 24Vdc; Led Color:Red; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:12Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:-; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q12 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q12P1CXXHR24E