APEM Q12P1CXXHR12E
APEM Q12P1CXXHR12E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 12MM
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Farnell
Datasheet7ページ8年前
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
説明
LED Indicator 12mm Prominent HR 12VDC IP
Panel Indicator, 12Mm, Red, 12Vdc; Led Color:Red; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:12Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:-; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q12 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q12P1CXXHR12E