APEM Q12P1BXXSB12E
Single Color LED, Super Bright Blue, Water Clear
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ16年前
Newark
サプライチェーン
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
説明
APEM Q12P1BXXSB12E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 12MM
LED Indicator 12mm Prominent SB 12VDC IP
LED PNL IND BLUE CLEAR 8MM SLDR
Led Indicator, Panel, 12Mm, Blue, 12V; Led Colour:Blue; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:12Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:1.5Cd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q12 Series; Svhc:No Svhc (1 Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q12P1BXXSB12E