APEM Q12P1BXXHR12E
LED Indicator 12mm Prominent HR 12VAC IP67
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet7ページ8年前
Datasheet3ページ10年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+80.00%
説明
LED PNL IND RED DIFF 8MM SLDR
2.2V , 8mm*8mm*8mm
Led Indicator, Panel, 12Mm, Red, 12V; Led Colour:Red; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:12Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:1.2Cd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q12 Series; Svhc:No Svhc (15- Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q12P1BXXHR12E