APEM Q12F1BXXHG24E
Led Panel Indicator, Green, 12Mm, 24Vdc Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q12F1BXXHG24E
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ3年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-14.29%
Introduction Date2018-07-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
APEM LED Indicator 12mm Flush HyperGreen 24VDC IP67
LED PANEL INDICATOR, GREEN, 12MM, 24VDC;
LED PNL IND GREEN DIFF 8MM SLDR