APEM Q12-7F5BXXB12E
Led Indicator, Sealed, 12.7MM, Flush, Blackbezel, Fixed, Blue, 12VDC, Wire
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ5年前
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2018-09-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Single Color LED, Blue, Diffused
LED PNL INDCTR1/2 IN 12VDC BLUFLSHBLK BZLIP67
LED INDICATOR 12.7MM FLUSH BLACK
LED PNL IND BLUE DIFF 8MM LEADS
APEM Flush Mount 12 VDC Blue half inch panel Mount Fixed Light LED indicator with Black Bezel and Rear epoxy Wires Terminals This item is IP67 .
Led Panel Indicator, 12.7Mm, Blu, 12Vdc; Led Color:Blue; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:12.7Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:330Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q12-7 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q12-7F5BXXB12E