APEM Q10F5SXXSR24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 1300mcd Automotive 2-Pin
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ3年前
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
+30.32%
サプライチェーン
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2017-04-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
LED INDICATOR SEALED 10MM FLUSH SS FIXED SUPER BRIGHT RED 24VDC EPOXY WIRE
Single Color LED, Super Bright Red, Water Clear
Led Indicator 10Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q10F5SXXSR24E
APEM 10mm FLUSH STAINLESS STEEL SUPER BRIGHT RED 24VDC IND WIRES SEALED
LED PANEL INDICATOR RED 24V IP67
LED PNL IND RED 5MM WIRE LEADS
60¡ã 2.2V , , 15.65mm*7.8mm*15.65mm