APEM Q10F5SXXSG02E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 1200mcd 2-Pin
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ3年前
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
-43.21%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
LED INDICATOR SEALED 10MM FLUSH SS FIXED SUPER BRIGHT GREEN 2VDC EPOXY WIRE
Single Color LED, Super Bright Green, Water Clear
Led Indicator 10Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q10F5SXXSG02E
APEM 10mm FLUSH STAINLESS STEEL SUPER BRIGHT GREEN 2VDC IND WIRES SEALED
LED PNL IND GREEN 5MM WIRE LEADS
60¡ã 3.3V , , 15.65mm*7.8mm*15.65mm