Analog Devices AD5222BRUZ50
Digital Potentiometer 128POS 50KOhm Dual 14-Pin TSSOP
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Analog Devices
Datasheet10ページ26年前
SHENGYU ELECTRONICS
iiiC
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
関連部品
RoHS Compliant CMOS GULL WING AUTOMOTIVE Digital Potentiometer -40C 3mA 1.05mm 50kOhm
RoHS Compliant CMOS GULL WING AUTOMOTIVE Digital Potentiometer -40C 3mA 5mm 50kOhm
Digital Potentiometer 50kOhm 128POS Non-Volatile Linear Automotive 14-Pin TSSOP Tube
Digital Potentiometer 50kOhm 128POS Non-Volatile Linear Automotive AEC-Q100 14-Pin TSSOP Tube
Digital Potentiometer 50kOhm 128POS Volatile Linear 14-Pin TSSOP T/R