Ampleon CLF1G0035S-50
RF Power Transistor, DC to 3.5 GHz, 50 W, 15 dB, 50 V, SOT467B, GaN
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet19ページ14年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
説明
RF Power Field-Effect Transistor
CLF1G0035S-50 - 50W BROADBAND RF