Ampleon CLF1G0035S-100,112
RF Power Transistor, DC- 3.5 GHz, 100 W, 12 dB, 50 V, GaN
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet20ページ14年前
RFMW
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
説明
Trans RF FET N-CH 150V 3-Pin SOT-467B Bulk
RF MOSFET HEMT 50V LDMOST