Ampleon CLF1G0035S-100
RF Power Transistor, DC to 3.5 GHz, 100 W, 13.9 dB, 50 V, SOT467B, GaN
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
RFMWCLF1G0035S-10001Bulk
20h
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet20ページ14年前
説明
Trans JFET N-CH 150V GaN HEMT 3-Pin SOT-467B