Ampleon CLF1G0035-200P
RF Power Transistor, DC to 3.5 GHz, 200 W, 13 dB, 50 V, SOT1228A, GaN
Obsolete
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
説明
Trans JFET N-CH 150V 4-Pin CDFM Bulk