Ampleon CLF1G0035-100
RF Power Transistor, DC- 3.5 GHz, 100 W, 12 dB, 50 V, SOT467C, GaN
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
RFMWCLF1G0035-10031Bulk
6h
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet20ページ14年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
説明
Trans JFET N-CH 150V GaN HEMT 3-Pin SOT-467C