Ampleon C4H22W500AY
RF Power Transistor, 2.11 to 2.17 GHz, 500 W, 16 dB, 50 V, SOT1273-1, GaN
価格と在庫
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
説明
RF MOSFET 50V SOT1273-1