Ampleon C4H18W500AY
RF Power Transistor, 1.8 to 2 GHz, 500 W, 15 dB, 48 V, SOT1273-1, GaN
価格と在庫
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
説明
RF MOSFET 48V SOT1273-1