Ampleon C4H15P400AY
RF Power Transistor, 1.432 to 1.517 GHz, 400 W, 18.4 dB, 50 V, OMP780, GaN
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
RFMWC4H15P400AY01
18h
Richardson RFPDC4H15P400AY連絡先100
23h
説明