Ampleon BLS6G3135S-120,112
RF Power Transistor, 3.1 to 3.5 GHz, 120 W, 11 dB, 32 V, LDMOS, SOT-502B
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet12ページ18年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
説明
Trans MOSFET N-CH 60V 7.2A 3-Pin LDMOST Blister
RF FET LDMOS 60V 11DB SOT502B