Ampleon BLS6G2933S-130,112
RF Power Transistor, 2.9 to 3.3 GHz, 130 W, 12.5 dB, 32 V, LDMOS, SOT-922-1
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet12ページ16年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-7.89%
サプライチェーン
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
説明
RF FET LDMOS 60V 12.5DB SOT9221
RF MOSFET LDMOS 32V CDFM2