Ampleon BLP9H10-30GZ
RF Power Transistor, 0.616 to 0.96 GHz, 30 W, 19 dB, 50 V, SOT1483-1, LDMOS
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet15ページ14年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+16.43%
説明