Ampleon BLP8G21S-160PVY
RF Power Transistor, 1880- 2025 MHz, 160 W, 17.5 dB, 28 V, LDMOS, Plastic
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet8ページ16年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2023-05-31
LTD Date2024-05-31
説明
Transistor RF FET N-CH 65V 1880MHz to 2025MHz 6-Pin SOT-1221-2 T/R
RF FET LDMOS 65V 17DB SOT12211