Ampleon BLP15M9S70Z
RF Power Transistor, 0 to 1.5 GHz, 70 W, 17.8 dB, 32 V, SOT1482-1, LDMOS
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet12ページ14年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-12.95%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
説明
Trans RF MOSFET N-CH 65V 3-Pin TO-270 T/R
RF MOSFET LDMOS 32V SOT1482-1
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD