Ampleon BLP15M9S100GXY
RF Power Transistor, HF to 1.5 GHz, 100 W, 16 dB, 32 V, SOT1483, LDMOS
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet12ページ14年前
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
説明
Transistor Power LDMOS N-Channel 65V 3-Pin SOT-1483 T/R
RF MOSFET LDMOS 32V TO270