Ampleon BLF8G22LS-270U
RF Power Transistor, 2.11 to 2.17 GHz, 270 W, 17.7 dB, 28 V, SOT502B, LDMOS
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet14ページ14年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
説明
Power LDMOS Transistor N-Channel 65V 3-Pin SOT-502B Bulk
RF FET LDMOS 65V 17.7DB SOT502B