Ampleon BLF8G22LS-200,118
RF Power Transistor, 2.11 to 2.17 GHz, 200 W, 19 dB, 28 V, LDMOS
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
RFMWBLF8G22LS-200,1181,1001
12h
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
説明