Ampleon BLF7G21LS-160,112
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet14ページ16年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
説明
RF Power Transistor, 1.8 to 2.05 GHz, 160 W, LDMOS
TRANS RF LDMOS 160W SOT1121B
RF MOSFET LDMOS 28V LDMOST