Ampleon BLF7G20LS-90PH
RF Power Transistor, 1.427 to 2.17 GHz, 90 W, 19 dB, 28 V, SOT1121B, LDMOS
価格と在庫
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
説明
RF FET LDMOS 90W CDFM4