Ampleon BLF7G10LS-250JZ
RF Power Transistor, 0.92 to 0.96 GHz, 250 W, 19.5 dB, 30 V, LDMOS, SOT-502B
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
RFMWBLF7G10LS-250JZ01
11h
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet13ページ14年前
説明